w tym roku kalendarzowym

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Piątek, 21 stycznia   ( 9:31 )

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów i wzruszeń. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa, w tym roku również nie mogliśmy gościć w naszym przedszkolu ukochanych Dziadków. Jednak dzieci o swoich ukochanych dziadkach zawsze pamiętają, więc przygotowały im piękne prezenty i laurki oraz nauczyły się wierszy i piosenek.

Bal karnawałowy w przedszkolu

Piątek, 14 stycznia   ( 17:05 )

Bal karnawałowy to wielki dzień w życiu każdego przedszkolaka. Rodzice przygotowali dla swoich pociech ciekawe i barwne stroje karnawałowe, a ich pomysłowość  nie miała granic. W przedszkolu było bajkowo. Od rana dzieci wchodziły uśmiechnięte do swoich sal dumnie prezentując karnawałowe stroje. Były wśród nich królewny, elfy. Nie zabrakło też policjantów, strażaków, Spider-Manów, wróżek oraz myszek. Zabawa karnawałowa była wyjątkowa. Dzieci bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Przedszkolaki odwiedził Mikołaj, który przyniósł wszystkim prezenty.