TURNIEJ WIEDZY O POLSCE

Dnia 25.02.2022r. odbyła się kolejna edycja Turnieju Wiedzy o Polsce pt. „Podróż po Polsce”. Uczestniczyły w nim zespoły dzieci  z grupy  V, VI, VII, VIII.

Zabawa w formie gry planszowej aktywizowała dzieci do myślenia. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy o swoim kraju. Były emocje i wielka radość z wygranej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Turniej Wiedzy o Polsce 2022r. większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 Turniej Wiedzy o Polsce 2022r. większy obrazek nr 16 Laureaci Turnieju o Polsce. Gratulacje!