SKLEPIK w grupie 3

Przez cały tydzień dzieci z grupy 3 zajmowały się tematem zakupów, m.in.: poznawały różne rodzaje sklepów, utrwalały zasady odpowiedniego w nich zachowania, robiły zakupy w sklepie papierniczym, poznawały nominały wybranych monet, własnoręcznie wykonywały torby na zakupy. Finalnym przedsięwzięciem było stworzenie własnego sklepiku w sali, gdzie dzieci mogły bawić się w sprzedawców i kupujących, a co za tym idzie ćwiczyć uwagę i cierpliwość, umiejętność liczenia, kulturalnego zachowania oraz wiele innych sprawności potrzebnych w codziennym życiu.

To była świetna zabawa!!!

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.