Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy to wielki dzień w życiu każdego przedszkolaka. Rodzice przygotowali dla swoich pociech ciekawe i barwne stroje karnawałowe, a ich pomysłowość  nie miała granic. W przedszkolu było bajkowo. Od rana dzieci wchodziły uśmiechnięte do swoich sal dumnie prezentując karnawałowe stroje. Były wśród nich królewny, elfy. Nie zabrakło też policjantów, strażaków, Spider-Manów, wróżek oraz myszek. Zabawa karnawałowa była wyjątkowa. Dzieci bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Przedszkolaki odwiedził Mikołaj, który przyniósł wszystkim prezenty.

Kolejną atrakcją balu był spektakl w wykonaniu aktorów Teatru „CoNieco” pt. „Bajka o kapryśnej królewnie”. Opowiadał on o Księżniczce Mulice, która strasznie kaprysiła i ciągle się wygłupiała. Doprowadzony do rozpaczy ojciec, król Moteczek, postanowił oddać córkę smokowi. Dzięki niemu księżniczka zmieniła się ze złośnicy w dobrą i miłą dziewczynę.

W trakcie karnawałowych szaleństw był również czas na pamiątkowe indywidualne i grupowe zdjęcia. Zabawa karnawałowa w przedszkolu zawsze dostarcza dzieciom dużo dobrego humoru, radości i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci.

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.