Wigilia w przedszkolu

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku.

W tym roku dzieci z gr. VIII przygotowały i przedstawiły  tradycyjne jasełka bożonarodzeniowe, których celem jest kultywowanie świątecznych tradycji, budzenie zainteresowania oraz tworzenie ciepłego, świątecznego nastroju. Świąteczną atmosferę podkreśliły piękne stroje dzieci, bożonarodzeniowa scenografia oraz śpiew kolęd i pastorałek.

Na zakończenie Pani Dyrektor Katarzyna Żuk podziękowała małym aktorom za piękny występ i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Miła atmosfera towarzyszyła również podczas wigilijnego obiadu. Czerwony barszcz, pierogi z kapustą i grzybami przygotowane przez panie kucharki, jak co roku wszystkim smakowały.

Wszystkim dzieciom oraz Rodzicom życzymy

rodzinnych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
gr. 8 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 gr. 7 gr. 6 gr. 7 gr. 5 gr. 5 gr. 5 gr. 1 gr. 1 większy obrazek nr 23 większy obrazek nr 24 gr. 4 gr. 4 gr. 3 gr. 3 gr. 3 gr. 3 gr. 2 gr. 2