Mikołajki w przedszkolu

6 GRUDNIA – MIKOŁAJKI - na ten wyjątkowy dzień przedszkolaki czekały z niecierpliwością. Wcześniej przygotowywały w swoich salach świąteczne dekoracje. Dzieci pięknie wystrojone w czerwone czapeczki bawiły się w swoich grupach. Były zabawy ruchowe i taneczne, konkursy, a także teatrzyk w wykonaniu aktorów teatru „Conieco” pt. „Pluszowa opowieść o przyjaźni”. Opowiadała ona o Bałwanku, który zaprzyjaźnił się z zajączkiem i mieli mnóstwo przygód. Dzieci dowiedziały się, że prawdziwa przyjaźń to oddanie i poświęcenie dla innych.

Zapracowany Mikołaj zostawił dzieciom prezenty pod choinkami. Radość z podarunków była ogromna. Rodzicom, którzy pomogli Mikołajowi w przygotowaniu prezentów dziękujemy.

Odbyło się też rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Dobro wraca” opartego na przykładach  z literatury dziecięcej, którego organizatorem była biblioteka przedszkolna. Laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

To był wspaniały i radosny dzień:-)

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.