Święto Pluszowego Misia

Jak co roku 25 listopada wszystkie misie obchodzą swoje święto - Dzień Pluszowego Misia. Właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś świętował swoje setne urodziny. Pluszowy miś przez lata był także bohaterem wielu bajek i filmów dla dzieci. Zdecydowanie do najpopularniejszych należy Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Colargol czy zwariowany miś „Yogi”. W każdym przypadku pluszowa postać jest pozytywna i dostarcza oglądającemu wiele uśmiechu.

Dzieci kochają misie więc z chęcią wzięły udział w tak ważnych dla nich obchodach. Przedszkolaki bawiły się w rytm piosenek o ich wiernym przyjacielu. Były wiersze, konkursy i zagadki. Na koniec każda grupa wykonała portret pluszaka, który zawisł w holu przedszkola.

To był dzień pełen radości, śmiechu i dobrej zabawy.

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.