Spotkanie z pisarką panią Barbarą Supeł – gr. VII

Dnia 28 października dzieci z grupy VII wybrały się na niezwykłe spotkanie do biblioteki, gdzie miały okazję spotkać się osobiście z pisarką Barbarą Supeł. Pani Basia jest autorką wielu wspaniałych książek dla dzieci. Bohaterowie jej książek Staś Pętelka i Jadzia Pętelka mają mnóstwo interesujących przygód. Przedszkolaki miały zaszczyt posłuchać fragmentu jednej z książek, czytanego przez samą pisarkę, który to wzbudził wiele emocji i był okazją do ciekawych zabaw z autorką. Na koniec dzieci podziękowały za piękne książki wręczając samodzielnie wykonane laurki. Grupa 7 jednogłośnie zadeklarowania chęć czytania o przygodach Stasia i Jadzi podczas popołudniowych spotkań z książką w przedszkolu. Dzieci były również bardzo zainteresowane wypożyczeniem książek w bibliotece, by móc cieszyć się nimi w domu.

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8