DZIEŃ ZE SMERFAMI – wycieczka gr. IV do biblioteki osiedlowej

Dzieci z grupy IV odwiedziły  Książnicę Podlaską (filię nr 9 przy ul.Gajowej73). Biblioteka zaprosiła przedszkolaków na świętowanie Międzynarodowego Dnia Smerfów.

Bibliotekarze przygotowali ciekawe spotkanie, dzieci słuchały bajki o Smerfach i przypomniały imiona poszczególnych bohaterów bajki. Przy okazji poszukiwania Smerfów (figurek), które ukryły się na regałach wśród zbiorów książek dzieci znalazły kolejne egzemplarze przygód Smerfów, tu przydała się dobra spostrzegawczość i orientacja w przestrzeni. Dzieci z ochotą i radością wykonały  zadania, a odszukane Smerfy mogły powrócić do osady, a książki do bibliotecznych zbiorów. Dzień ze Smerfami podobał się przedszkolakom i sprawił dużo radości. Zachęceni przez bibliotekarza może wkrótce wrócą do biblioteki ze swoimi rodzicami i wypożyczą książeczki o Smerfach( na wakacjach biblioteka jest czynna).

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6