Mali konstruktorzy robotów

Dzieci z grupy 7 i 8 uczestniczyły w zajęciach z lego robotyki. Warsztaty poprowadził instruktor ze szkoły Spice Gears Academy. Podczas zajęć przedszkolaki tworzyły własne projekty robotów, które w przyszłości mogłyby pomóc ludziom. Przedstawione na zdjęciach propozycje konstrukcji zbudowanych z klocków lego pobudzały kreatywność u dzieci. Każdy mały konstruktor przedstawił swoje pomysły. Były to ciekawe rozwiązania i być może w przyszłości wśród starszaków urośnie niejeden inżynier robotyki.

Zajęcia dzieciom bardzo się podobały. Pobudziły do działania, rozwijały mowę i logiczne myślenie.

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.