BAL KARNAWAŁOWY w przedszkolu

Karnawał to tradycja, czas wesołych zabaw i balów. Dzieci niecierpliwie czekały na ten dzień, dzieliły się wrażeniami kim będą na balu. Przygotowywały się do niego wiele tygodni. Gdy nadszedł ten czas, już od rana w przedszkolu było gwarno i wesoło. Każde dziecko wchodziło do sali z uśmiechem na buzi.  Z dumą prezentowało swój bajeczny strój. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek np. wróżki, księżniczki, mężnych rycerzy, walecznych  muszkieterów, piratów, policjantów, Spider-Manów, Batmanów...

Kolorowe stroje i skoczna muzyka w rytmie samby, walczyka, rocka zachęcały przedszkolaki do radosnej zabawy. Dzieci uczestniczyły w tańcach, konkursach, zabawach poprowadzonych przez nauczycielki.

Wiele emocji u dzieci wywołała wizyta Mikołaja. Mikołaj porozmawiał z dziećmi o zachowaniu. Wszystkie przedszkolaki potwierdziły, że są grzeczne. W nagrodę za dobre zachowanie otrzymały prezenty.

Aktorzy teatru „Pod Orzełkiem” zaprezentowali przedstawienie „Lekcja o Polsce – legenda o Smoku Wawelskim”.

Bal karnawałowy pozostawił wiele miłych i niezapomnianych wrażeń.

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.

ilość odwiedzin: [[licznik]]    aktualnie oglądających: [[online]]
góra strony