Dzieci z grupy 8 poznają ZAWÓD KUCHARZA

Dzieci są ciekawe świata i bardzo chciały poznać pracę pań kucharek z naszego przedszkola, które na co dzień przygotowują pyszne, zdrowe, kolorowe w warzywa i owoce posiłki.

Podczas takiej wizyty przedszkolaki zapoznały się z wyposażeniem kuchni, artykułami spożywczymi, urządzeniami elektrycznymi. Dowiedziały się, gdzie znajduje się przedszkolna spiżarnia. Przyjrzały się pracy pań kucharek. Teraz już wiedzą, jaka maszyna elektryczna pomaga obrać ziemniaki na obiad, gdzie pieką się pyszne i chrupiące gofry.

Dzieci już wiedzą, że bycie kucharzem nie jest takie łatwe, codziennie trzeba przygotować mnóstwo posiłków  oraz zwracać uwagę na czystość i bezpieczeństwo.

Na koniec starszaki podziękowały od serca za pyszne posiłki. Wręczyły laurkę i obiecały, że będą zjadać całe posiłki.

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2