KREATYWNE ZABAWY STARSZAKÓW - gr. 8

Dzieci z grupy 8 uwielbiają zabawy rozwijające kreatywność, koncentrację, myślenie i sprawność ruchową.

"Bałwanek - gniotek" samodzielnie wykonany pomoże odstresować się i rozwijać sprawność manualną.

Gra w "Kółko i krzyżyk" - uczy logicznego myślenia.

Gra planszowa "Zakupy" na tablicy interaktywnej pozwala przedszkolakom poznać wartość pieniądza. Dzieci uczą się zarządzać wirtualnymi pieniędzmi, liczą, odejmują i dodają złotówki.

Podczas swobodnych zabaw powstają ciekawe prace plastyczno-konstrukcyjne, a nawet portrety kolegów z grupy.

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.