„Do Jezuska przyszły dzieci” - JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE W PRZEDSZKOLU

Dnia 18.12.2020r. dzieci z grupy VIII przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe swoim kolegom z przedszkola.

Przepiękna inscenizacja starszaków zachwyciła dzieci z całego przedszkola. Mali aktorzy  doskonale wcielili się w swoje role, aby przekazać nam najważniejsze wartości płynące z narodzin Jezusa, dobro, radość, życzliwość.

Świąteczna i rodzinna atmosfera towarzyszyła wszystkim podczas wigilijnego obiadu. Pierogi z kapustą i grzybami oraz czerwony barszcz, przygotowane przez panie kucharki, smakowały wszystkim wyśmienicie.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia.

Niech te wyjątkowe święta upłyną w ciepłej, radosnej i rodzinnej atmosferze.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

A NOWY ROK niech obdaruje wszystkich pomyślnością, szczęściem i przede wszystkim zdrowiem!

ilość odwiedzin: [[licznik]]    aktualnie oglądających: [[online]]
góra strony