w poprzednim miesiącu

DZIEŃ ZE SMERFAMI – wycieczka gr. IV do biblioteki osiedlowej

Dzieci z grupy IV odwiedziły  Książnicę Podlaską (filię nr 9 przy ul.Gajowej73). Biblioteka zaprosiła przedszkolaków na świętowanie Międzynarodowego Dnia Smerfów.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRUPIE VIII

Dzisiaj dzieci z grupy VIII zakończyły edukację przedszkolną. Podczas uroczystości zaprezentowały rodzicom program artystyczny. Starszaków pożegnały dzieci z grupy VI.

ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI – występ przedszkolnego chóru

Dzieci uczęszczające na zajęcia chóru w  naszym przedszkolu brały udział w Regionalnym Konkursie Akademii Chóralnej -  ŚPIEWAJĄCA POLSKA 2021. Miło nam ogłosić, iż nasz przedszkolny chór, którym dyryguje pani Natalia Jańczak zdobył w konkursie nagrodę - srebrne pasmo.

TEATRZYK POD CHMURKĄ

Aktorzy teatru „Pod Orzełkiem” przedstawili sztukę pt. Kukła z wiejskiego podwórka”. Tym razem było inaczej. Przedszkolaki miały przyjemność obejrzeć przedstawienie w ogrodzie przedszkolnym.

SPRINTEM DO MARATONU

Nasze dzielne przedszkolaki uczestniczyły w VII Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków – „SPRINTEM DO MARATONU”.

ALPAKI W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

W ogrodzie przedszkolnym odbyło się spotkanie edukacyjne z przyjaznymi alpakami. Alpaki, to zwierzęta o bardzo łagodnym usposobieniu. Są płochliwe i delikatne, zupełnie pozbawione agresji. Szczególnie pozytywnie nastawione są do dzieci, które chętnie je karmiły, głaskały i przytulały. Wszystkie przedszkolaki były zachwycone wizytą Czoko, Chmurki i Imbirka.

MAM TALENT

Po raz kolejny w naszym przedszkolu  zorganizowaliśmy konkurs Mam Talent. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności i uzdolnienia z pełnym zaangażowaniem. Jury miało ogromny trud w ocenianiu wystąpień. Kto by się spodziewał, że mamy w przedszkolu tyle talentów! Było bardzo ciekawie i wesoło, a każdy kto zaprezentował swój talent, został nagrodzony ogromnymi brawami oraz upominkami.

Dzień Dziecka i obchody Święta Czekolady

1 czerwca to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu od samego rana na przedszkolaki czekały miłe niespodzianki: tańce, zabawy i konkursy, degustacja płynnej czekolady z fontanny, skoki i zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni. Każda grupa otrzymała nowe zabawki do swojej sali.

MÓJ PRZYJACIEL - DZIECI RÓŻNYCH NARODOWOŚCI

W miesiącu maju odbył się konkurs komputerowo – graficzny Mój przyjaciel - dzieci różnych narodowościz udziałem rodziców i dzieci z naszej placówki. Celem konkursu było  rozwijanie zainteresowań technologią komputerową, poznanie kultury innych narodów i dzieci z różnych krańców świata, rozwijanie wrażliwości estetycznej, talentu i wyobraźni dziecka oraz promowanie twórczości dziecięcej.