MIKOŁAJKOWE ZABAWY

6.12.2019

Takich Mikołajek jeszcze w naszym przedszkolu nie było… Od rana panował gwar i wielka radość. Dzieci ubrane na czerwono w mikołajkowych strojach z niecierpliwością oczekiwały wizyty Mikołaja w przedszkolu.

Najpierw były mikołajkowe zabawy. Każda grupa bawiła się wesoło przeżywając niezwykłe chwile. Nie było czasu na nudę…zmagania sportowe, zagadki dotykowe, gra planszowa „Świąteczne prezenty”, tańce, zabawy plastyczne oraz „mikołajkowe kino” dostarczyły przedszkolakom dużo frajdy. Podczas spotkania z Mikołajem każde dziecko złożyło obietnicę, że przez kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Mikołaj obdarzył dzieci prezentami i obiecał, że za rok z pewnością odwiedzi je ponownie.

Dzieci otrzymały nagrody za wykonanie albumów na konkurs plastyczny "Polska jaką znam", którego organizatorem była biblioteka przedszkolana.

Gratulujemy!!!