ZAWODY I PASJE RODZICÓW - w grupie V

W kończącym się już roku szkolnym mieliśmy przyjemność poznać zawody i pasje rodziców z naszej V grupy.

W październiku tato Mai zaprosił nas na pocztę, gdzie na co dzień pracuje - mogliśmy tam zobaczyć pomieszczenia, do których zazwyczaj wchodzić mogą tylko pracownicy - poznaliśmy wędrówkę listów i paczek, sposoby ich sortowania, pomagaliśmy nawet stemplować przesyłki.

W listopadzie byliśmy z wizytą na Politechnice Białostockiej, w miejscu pracy taty Ani, mogliśmy się poczuć troszkę jak studenci, ale czekały nas też tam specjalnie dla nas przygotowane zabawy - tak się rozbawiliśmy, że nie chcieliśmy wracać do przedszkola...

W czerwcu tato Jasia przygotował nam super niespodziankę - przyjechał na nasz plac wielkim motocyklem, z czego zachwyceni byli nie tylko chłopcy, ale też dziewczynki, gdyż każdy mógł usiąść na tej pięknej maszynie, przymierzyć kask i obejrzeć specjalne ubranie motocyklistów. Tato Jasia opowiedział nam też o podróżach swoim motorem - tych odbytych, ale też tych planowanych oraz przybliżył nam podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas jazdy tym dwukołowym pojazdem.

Dziękujemy za te ciekawe spotkania i nowe doświadczenia. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również będziemy mieli możliwość poznawania zawodów i pasji rodziców z naszej grupy.