FESTYN RODZINNY

6.06.2019W

Jak co roku, w naszym przedszkolu uroczyście odchodziliśmy Święto Rodziny. W związku  z tym w każdej grupie odbyły się rodzinne uroczystości. Dzieci przygotowały krótki pokaz umiejętności artystycznych, a następnie wszyscy udali się na plac przedszkolny. Tutaj obejrzeli pokaz tańca, wysłuchali śpiewu przedszkolnego chóru oraz smakowali potrawy przedszkolnej kuchni, ochłodzili się lodami, bądź osłodzili się cukrową watą.

Czas upłynął w miłej atmosferze. Wszyscy  kreatywnie spędzili czas wolny, grając w gry planszowe, budując z klocków dowolne konstrukcje, rozwiązując zagadki. Każdy przedszkolak mógł zmienić swój wygląd twarzy za pomocą tatuaży wykonanych przez panie. Natomiast panie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego uczyły dzieci zachowania podczas trudnych zdarzeń.

Takie radosne chwile na pewno pozostaną na długo w pamięci dzieci.