DNI OTWARTE w naszym przedszkolu

W dniach 28.02.2019 i 1.03.2019 nasze przedszkole odwiedzili najmłodsi wraz z rodzicami, opiekunami. Dla swoich gości przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji, kreatywnych zabaw i zajęć, które poprowadziły nauczycielki przedszkola.

Dzieci z koła teatralnego „Pleciugi” przedstawiły sztukę teatralną pt. „Calineczka”

Zespół taneczny biorący udział w zajęciach PAARO zaprezentował umiejętności taneczne

Zabawy z użyciem chusty animacyjnej wyzwoliły u dzieci dużo radości

Koło taneczne – dzieci prezentują taniec nowoczesny, a następnie panie zapraszają do wspólnej zabawy wszystkie dzieci

„Gimnastyka to podstawa to dla dzieci ważna sprawa…”  - przedszkolaki proponują zabawy i ćwiczenia dla maluchów

Zabawy plastyczne – każde dziecko lubi tworzyć!

Przedstawienie "KOPCIUSZEK" w wykonaniu nauczycielek przedszkola

Było nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy nadzieję, że miłe i wesołe wrażenia z licznych zabaw pozostaną na długo w pamięci dzieci i ich opiekunów.