UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA W GRUPIE III

Dnia 18.01.2019r. 4-latki z grupy III gościły w przedszkolu  swoje ukochane Babcie i kochanych Dziadków. Na tę okazję dzieci przygotowały część artystyczną: wiersze, piosenki i tańce. Złożyły serdeczne życzenia Babciom i Dziadkom. Zaprosiły do wspólnych tańców i wesołych konkursów. Wszystkim tego popołudnia towarzyszyły radosne emocje, bo przecież wspólna zabawa z babcią i dziadkiem w przedszkolu jest ogromnym przeżyciem. Wielkim zaangażowaniem wykazali się rodzice, którzy przygotowali poczęstunek.

Wszystkim kochanym Babciom i kochanym Dziadkom z okazji święta życzymy

dużo, dużo zdrowia, pomyślności, szczęścia i zadowolenia z ukochanych wnucząt!!!

STO LAT niech żyją, żyją nam!!!

Dzieci samodzielnie przygotowały upominki swoim Babciom i Dziadkom

To jest taniec Polka dla Babci i Dziadka.

Czy Babcia rozpozna swoją wnusię mając zasłonięte oczy?

Z tym nie było kłopotu. Każda babcia i każdy dziadek odnalazł swojego wnusia i wnusię.

Babcie miały za zadanie nawlec makaron na wstążkę.

I tym razem wykazały się niezwykłym sprytem.

Korale bardzo podobały się dzieciom.

Wspólny czas spędzony w miłym gronie pozwolił na wzmocnienie więzi emocjonalnej z rodziną, uczył szacunku dzieci wobec starszych, babci i dziadka, a także pozostawił w pamięci niezapomniane radosne chwile.