MIKOŁAJKI

6.12.2018

Ten dzień był emocjonujący. Od rana na dzieci czekały „mikołajkowe niespodzianki”. Przedszkolaki ubrane w mikołajkową czapkę z uśmiechem witały kolegów i panie z przedszkola. Po śniadaniu dzieci obejrzały przedstawienie „O złych czarodziejach Pim i Pom” w wykonaniu dzieci, rodziców i nauczycielek.  Następnie odbyła się zabawa podczas której przedszkolaki przeżyły mikołajowe przygody.

Nastąpiło też rozstrzygniecie konkursu plastycznego organizowanego przez bibliotekę przedszkola pod hasłem „Patriotyzm w literaturze dziecięcej”. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Gratulujemy i życzymy kolejnych pomysłów plastycznych!

Mikołaj przybył do przedszkola z workiem pełnym prezentów. Wszyscy obiecali, że będą starali się być grzeczni