30 - STE URODZINY PRZEDSZKOLA

19.10.2018

Był to miły, radosny czas, bo w naszym przedszkolu przez cały dzień na przedszkolaków czekały niespodzianki. Zaczęło się tuż po śniadaniu. Dzieci przywitały milutkie postacie z dziecięcych książek: tygrysek, królewna i wesoły klaun. Wszystkie przedszkolaki bawiły się skocznie przy akompaniamencie muzyki granej przez panią rytmiczkę. Dookoła kręciły się kolorowe baloniki, fajerwerki i różnobarwne czapeczki. Były konkursy i korowody. Życzenia przedszkolakom złożyła pani dyrektor Katarzyna Żuk, a następnie zaprosiła wszystkie dzieci na urodzinowy tort. Po południu smakołykami poczęstowała wszystkich rodziców i gości.

Z okazji 30 urodzin przedszkola składamy wszystkim dużo pomyślności,

samych miłych dni w przedszkolu, wesołych wspólnych zabaw

i aby najbliższe miesiące spędzone w ukochanym przedszkolu były wspaniałą przygodą.