WYCIECZKA DO PARKU „MORZA, LĄDY I OCEANY”

Dnia 19.06.2018r. wczesnym, słonecznym rankiem wszyscy wyruszyliśmy na wycieczkę autokarową do PARKU „MORZA, LĄDY I OCEANY”, niedaleko Tryczówki.

Na miejscu radośnie powitał nas Kapitan, który zwołał wszystkich na apel. Przedstawił plan zabaw, a było ich mnóstwo. Każda grupa indywidualnie korzystała z atrakcji. Zwiedzaliśmy muzeum (atrapy statków z muszelek, zwierzęta wodne w akwariach – raki, żółwie, ślimaki, kotwice statków, miecze piratów, a także 2 papużki nierozłączki - Zosia i Gustaw). Dzieci pokonywały tor przeszkód umiejscowiony wśród drzew. Sprawność ruchową rozwijały na dmuchańcach. Korzystały z kąpieli słonecznej na wodzie w plastikowych łódkach. Przedszkolaki ratowały swoich kolegów schwytanych przez Kapitana Haka i uwięzionych w drewnianej skrzyni. Wokół roztaczała się radosna, słoneczna aura. Każdy milusiński czuł się wyśmienicie. Wszystko było ciekawe. Naprawdę nie było czasu na nudę i marudzenie. Po wyczerpujących zabawach nastała pora na posiłek, smaczne kiełbaski.

Czas upłynął szybko. Wszyscy weseli, zmęczeni i zdrowi autokarem wrócili do przedszkola. Przed budynkiem powitali nas stęsknieni rodzice.