DZIEŃ BABCI DZIADKA

W kalendarzu w zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie  dni, które wzbudzają wielkie emocje –  to święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wspaniały skarb dla wnuków. To oni czynią dzieciństwo radosnym, wspaniałym i szczęśliwym. W podziękowaniu za wielkie serce we wszystkich grupach odbyły się uroczystości. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności artystyczne swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. W ten sposób dzieci podziękowały za trud włożony w wychowanie. W grupach słychać było głośne „Sto lat”. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowywały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Babcie i dziadkowie ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne zabawy, tańce i konkursy. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia:

dużo zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń,

– wnuki i personel PS nr 78 w Białymstoku

"GRZECHOTANKI" - zabawa fundamentalna z udziałem babć i dziadków. Ta zabawa rozwija sprawność ruchową, koncentrację i wyzwala ogromną radość.