BAL KARNAWAŁOWY

„Jest karnawał, w karnawale czas na bale” i dnia 18.01.br. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków. Od rana było gwarno i kolorowo. Pojawiały się kolorowe postacie z bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, strażaków, policjantów, piratów, Batmanów, Spidermenów. Podczas balu wodzirej zachęcał wszystkich do wesołej zabawy i skocznego tańca. Uśmiech na buziach dzieci nie znikał, pomimo chwilowego zmęczenia. Do tańca porywała muzyka w rytmie samby, walczyka, czy Kaczuch. Zabawa była udana, a na koniec przybył Mikołaj, który zapytał dzieci o zachowanie i poprosił o zaśpiewanie piosenki. Powiedział, że w każdej grupie zostawił pod choinką prezenty. Na koniec Mikołaj, pomimo podeszłego wieku i zmęczenia, zatańczył z przedszkolakami skoczny taniec i obiecał, że wróci za rok.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Bal karnawałowy wyzwolił u dzieci wiele miłych przeżyć i radości.