MIKOŁAJKI Z KSIĄŻKĄ

6.XII.2017

Każdego roku Święty Mikołaj lubi odwiedzać wszystkie dzieci w każdym zakątku świata. Nie zapomniał także o nas… 6 grudnia w dzień swoich imienin z pełnym workiem prezentów zawitał do naszego przedszkola.  Wszystkie dzieci z radością witały Mikołaja. Każde dziecko przeżywało to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Przedszkolaki wesoło śpiewały piosenki, bawiły się przy muzyce i brały udział w mikołajowych konkursach.  Rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Podczas imprezy poznaliśmy laureatów konkursu plastycznego pod hasłem „Przyroda w utworach literackich” zorganizowanego przez panie z biblioteki przedszkolnej.  Gratulujemy zwycięzcom ich sukcesu!!! Ponadto absolwenci naszego przedszkola w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytali przedszkolakom wesołą bajkę.

Uradowany Mikołaj zostawił wszystkim dzieciom prezenty pod ich wystrojonymi choinkami. Przedszkolaki zaprosiły Mikołaja na bal karnawałowy.