WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "ZA CO KOCHAM POLSKĘ?"

30 listopada 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego konkursu plastycznego "Za co kocham Polskę?", organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku we współpracy z MDK. Patronat nad konkursem objął Wojewoda Podlaski, Pan Bohdan Paszkowski. Konkurs realizowany był w ramach Wieloletniego Programu Niepodległa na lata 2017-2021 - związanego z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Celem konkursu było kształtowanie i propagowanie patriotycznych postaw oraz kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec własnego państwa.
Na konkurs nadesłano 1373 prace!!!, z których nagrodzono jedynie 20  i 22 wyróżniono.
Jedną z nagrodzonych prac była praca Gabrieli Pacholskiej - 4 latki z naszego przedszkola, uczęszczającej do grupy III. Gabrysia wykonała swoją pracę pod opieką nauczycielki Urszuli Bazyluk i otrzymała bardzo atrakcyjne nagrody :)

Gratulujemy Gabrysi!!! I życzymy dalszych sukcesów!!!