GALERIA PRAC PLASTYCZNYCH Z KONKURSU EKOLOGICZNO - PLASTYCZNEGO "SŁODKIE MALEŃSTWO"

W listopadzie 2017r. w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy konkurs ekologiczno - plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami. Na konkurs napłynęło 29 prac z 13 przedszkoli z terenu miasta Białegostoku.

Praca miała być w miarę trwała, niewielka, wykonana w formie przestrzennej, dowolną techniką z materiałów niekoniecznie słodkich, lecz mile widziane były materiały naturalne typu: mąka, kasztany, żołędzie, orzechy, patyczki, kora,  korzenie, trawy, itp.; odpadowych typu: gazety, pudła, opakowania plastikowe, pudła, puszki, oraz plastyczne.

Cele konkursu:
- wdrażanie do dbania o środowisko naturalne;
- dostarczanie okazji do wspólnego działania rodziców z dziećmi;
- rozwijanie pomysłowości, kreatywności, wyobraźni plastycznej;
- wdrażanie do oszczędnego korzystania z dóbr materialnych.

Prace konkursowe zostały wystawione na wystawie znajdującej się w holu przedszkola.

Poniżej prezentujemy ciekawe prace plastyczno - konstrykcyjne

Gratulujemy laureatom i uczestnikom konkursu za wspaniałe i kreatywne pomysły.

Nauczycielkom i opiekunom dziękujemy za pomoc w realizacji  pomysłów dzieci.