ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Duże, małe, kolorowe, łaciate, puchate i mięciutkie misie to ulubieńcy wszystkich dzieci. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów.  Chociaż ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA przypada 25 listopada, my obchodziliśmy je wesoło już dzisiaj - 23 listopada.

W naszym przedszkolu świętowanie tego dnia to już tradycja. Wszystkie dzieci przyszły do grupy ze swoim małym lub dużym przyjacielem - Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, konkursach, quizach i misiowych tańcach.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.