PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W środę, 25.10.2017 grupie I  odbyła się uroczystość PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Najważniejszym celem tej uroczystości było wprowadzenie najmłodszych dzieci do społeczności przedszkolnej. Maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, iż bardzo dobrze czują się w przedszkolu. Są pogodne, radosne  i odważne. Zaprezentowały licznie zgromadzonym rodzicom i najbliższym piosenki i wiersze, których nauczyły się w przedszkolu. Uroczysty strój wychowanków i birety podkreśliły doniosłość wydarzenia. Dzieci złożyły też uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor Katarzyna Żuk dokonała ceremonii pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każdy przedszkolak otrzymał dyplom.  Po części oficjalnej odbył się poczęstunek, który przygotowali rodzice. Nauczycielki wraz z dziećmi pokazały zabawy fundamentalne "MYŚLĘ O...", "MÓJ WŁASNY LABIRYNT".

Wszystkim dzieciom życzymy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był radosny, pełen uśmiechu, wesołej i kreatywnej zabawy. Zaś rodzicom wspaniałej współpracy.

ZABAWA FUNDAMENTALNA "MYŚLĘ O..." - ta zabawa uczy dzieci myślenia, wzbogaca słownik dziecka.

Zachęcamy do wspólnych rodzinnych zabaw z dziećmi w domu!