Przedszkole Samorządowe nr 78 w Białymstoku

PIKNIK EKOLOGICZNY

We wtorek 19 września nasze przedszkole odebrało I nagrodę w konkursie „Nasze Przedszkole jest Eko – konkurs ekologiczny dla białostockich przedszkoli - 2 edycja”, którą był piknik ekologiczny zorganizowany przez PUHP „LECH” Sp. z o.o.

Organizatorzy zapewnili nam mnóstwo atrakcji. Liczne gry, zabawy i konkursy z nagrodami prowadzone przez wspaniałych animatorów zachęcały przedszkolaków do wspólnej zabawy. Dmuchańce – skakance oraz ogromna zjeżdżalnia były największą atrakcją dla dzieci, gdzie mogły spożytkować swoje niespożyte pokłady energii. Pod ogromnym namiotem odbywały się warsztaty plastyczne podczas których dzieci mogły wykonać swoją doniczkę oraz posadzić w niej rośliny. Dodatkową atrakcją, która cieszyła się dużą popularnością było malowanie twarzy. Panie od makijażu sprawiały, że nasze dzieci były nie do poznania. Również dla smakoszy i łasuchów coś się znalazło: leczo, pyszne gofry i ciasta przygotowane i serwowane przez panie z przedszkolnej kuchni oraz wata cukrowa dodawały siły na kolejne minuty zabawy i szaleństwa. Po placu chodził klaun i wyczarowywał z balonów wszystko to o co poprosiliśmy. Była też fotobudka, w której można było zmienić się nie do poznania i uwiecznić to na zdjęciach.

Piknik sprawił mnóstwo frajdy i radości naszym przedszkolakom!

Serdecznie dziękujemy przedsiębiorstwu PUHP "Lech" w Białymstoku za te niezwykłe chwile nieskrępowanej zabawy na Pikniku Ekologicznym.