Przedszkole Samorządowe nr 78 w Białymstoku

OBCHODY DNIA DZIECKA W PRZEDSZKOLU

29.05. – 2.06.2017

W naszym przedszkolu jak co roku Dzień Dziecka obchodzimy uroczyście. Przez cały tydzień dzieci mają atrakcje. Już w poniedziałek 29.05.2017 odbył się BAJKOWY POKAZ MODY. Przedszkolaki zaprezentowały się na scenie ubrane w postacie z bajek, następnego dnia odbył się FESTYN RODZINNY i uroczystości w każdej grupie z okazji DNIA RODZINY. Na tę okazję dzieci przygotowały Rodzicom laurki z życzeniami oraz artystyczne popisy. 31.05.2017 /środa/ wszystkie dzieci bawiły się w Centrum Zabaw FIKOLAND. Tu dopiero było szaleństwo. Każdy hasał i fikał z uśmiechem na buzi. Wszystkie przedszkolaki wróciły do przedszkola szczęśliwe i nadal pełne energii. W czwartek /1.06.2017/ było ŚWIĘTO CZEKOLADY. Wspólna zabawa i pyszna czekolada wprawiła wszystkich w radosny nastrój. W piątek dzieci z koła teatralnego PLECIUGI przedstawiły sztukę pt. „Królewna Śnieżka”.

Wszystkim Dzieciom z okazji Dnia Dziecka składamy moc życzeń:

uśmiechniętej buzi,

wesołej zabawy, kolorowych snów

i mnóstwa słodkich całusów.