Przedszkole Samorządowe nr 78 w Białymstoku

"ŚWIĄTECZNE OZDOBY" – pasje naszych rodziców

Dnia 13 grudnia 2016 r. grupę I odwiedziła mama Kornelii, aby podzielić się z maluszkami swoją pasją. Pani Edyta jest uzdolniona plastycznie i w każdej wolnej chwili tworzy śliczne cudeńka z różnorodnych materiałów. Bardzo ciekawie opowiedziała dzieciom o swoim hobby oraz porozmawiała z nimi o świątecznych przygotowaniach. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przygotowała niespodziankę związaną ze swoimi zainteresowaniami, a mianowicie masę solną w różnych kolorach, dekoracyjne wałki oraz mnóstwo plastikowych foremek ze świątecznymi motywami. Maluszki miały mnóstwo uciechy z wałkowania masy i tworzenia z niej bożonarodzeniowych ozdób, którymi będą ozdabiać swoje choinki w domu.

Bardzo dziękujemy pani Edycie za tą miłą i kreatywną wizytę, mamy nadzieję, że jeszcze nas pani odwiedzi z jakąś niespodzianką.

Zapraszamy też innych rodziców do dzielenia się z nami swoimi ciekawymi zawodami lub pasjami !!!