Przedszkole Samorządowe nr 78 w Białymstoku

UBIERANIE CHOINKI W GRUPIE I

Dnia 5  grudnia grupa 3 latków zaprosiła rodziców na wspólne ubieranie choinki. Święta Bożego Narodzenia to radosny czas  i w takim nastroju chcemy się do nich przygotować.  Tradycją w naszym przedszkolu jest ubieranie choinki w każdej grupie przed mikołajkami, aby odwiedzający dzieci Mikołaj miał gdzie zostawić dzieciom prezenty.

Zajęcia otwarte miały na celu nie tylko udekorowanie choinki przyniesionymi przez rodziców ozdobami, ale także integrację grupy. Jednym z zadań, było odpowiedzenie na pytania dotyczące zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Rodzice wspólnie z dziećmi bawili się przy piosenkach zimowych i relaksowali przy masażykach. Jednak najpiękniejszym momentem było wspólne kolędowanie przy pięknie przystrojonej choince.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i zapraszamy na kolejne spotkania w grupie I.