Przedszkole Samorządowe nr 78 w Białymstoku

FESTYN „OPTYMISTYCZNE POWITANIE JESIENI”

06.10.2016r.

To było popołudnie pełne wrażeń! W tym dniu gościliśmy w naszym przedszkolu całe rodziny: mamę, tatę, siostrę, brata, babcię, dziadka... W ten sposób chcieliśmy zintegrować rodziców i dzieci oraz optymistycznie powitać jesień, która zawitała już na dobre. Na wszystkich czekały niespodzianki. Można było posilić się pysznym leczo, przygotowanym przez panie z przedszkola oraz skosztować owocowe ciasta upieczone przez Rodziców na konkurs kulinarny „Smaki jesieni”. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje: kino jak za dawnych lat, jesienne foto-studio, kącik jesiennych zagadek, jak również kąciki pracy twórczej, gdzie można było między innymi wykonać jesienny wieniec czy bukiet z liści klonu.

W konkursie dla Rodziców „Smaki jesieni” wzięło udział 15 Rodziców, którzy przygotowali wypieki z sezonowymi owocami lub warzywami. Rodzice (jedna osoba z każdej grupy) ocenili walory smakowe i estetyczne ciast oraz zgodność z tematem. Zdaniem jury zwycięzcą została p. Elżbieta Wasilewska, II miejsce przyznano pani Elwirze Laskowskiej, zaś III miejsce – p. Ewie Rauba. Wszystkie mamy z grupy IV. Serdecznie gratulujemy!!! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobny upominek. Jeszcze raz dziękujemy za przyłączenie się do wspólnej zabawy. Zgodnie z regulaminem przepisy nagrodzonych ciast wkrótce będą dostępne.