Przedszkole Samorządowe nr 78 w Białymstoku

Obchody Dnia Dziecka w naszym przedszkolu

To był tydzień pełen wrażeń!! We wtorek, 31 maja, wszystkie przedszkolaki pojechały na wycieczkę do Centrum Zabaw „Fikoland”. Jest to plac zabaw pod dachem, gdzie dzieci mogą miło i pożytecznie spędzać czas. Obiekt jest dostosowany do wymagań i potrzeb dzieci w różnym wieku, toteż wszystkie nasze przedszkolaki znalazły coś dla siebie i aktywnie spędziły czas zaspokajając tym samym naturalną w tym wieku potrzebę ruchu.

We środę, 1 czerwca, Rodzice niektórych naszych przedszkolaków, wystawili sztukę pt.: „Kot w butach”, która wszystkim bardzo się spodobała. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie. Tego dnia na dzieci czekała też niespodzianka w ogrodzie przedszkolnym – nowy domek, bramki i piłki do gry w piłkę nożną.

2 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Na początku były spotkania w poszczególnych grupach, podczas których dzieci wystąpiły przed Rodzicami, następnie na przedszkolnym placu zabaw dzieci wraz z opiekunami miały okazję skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji (m.in. dmuchana zjeżdżalnia, studio tatuażu, kącik konstrukcyjny, puszczanie baniek mydlanych), obejrzeć pokazy taneczne i skosztować pysznego szaszłyka czy ciasta.

W piątek /3 czerwca/ w przedszkolu odbył się „Pokaz mody dziecięcej”, który sprawił przedszkolakom wiele radości i pozwolił przełamać tremę przed pokazaniem się przed szeroką publicznością.