Przedszkole Samorządowe nr 78 w Białymstoku

DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU

8-9.03.2016

Maluchy wraz z rodzicami  już od pewnego czasu czekali, aby obejrzeć naszą placówkę od wewnątrz. Nasze przedszkole przygotowało dzień otwarty dla milusińskich i ich opiekunów, aby rodzice mogli dokonać najlepszego wyboru kierując się własnymi potrzebami i zainteresowaniami. W związku z tym nauczycielki przygotowały propozycje zajęć i zabaw z dziećmi, przedstawienie teatralne pt. "Kopciuszek", natomiast przedszkolaki pokazały swoje umiejętności podczas prezentacji kół zainteresowań. Była świetna zabawa i mnóstwo radości.

Rodzice mieli okazję pobyć z dzieckiem w nowym miejscu, zadać pytanie kadrze pedagogicznej. Kolejnym etapem będą dni adaptacyjne, które odbędą się pod koniec sierpnia.