Przedszkole Samorządowe nr 78 w Białymstoku

ZIMOWE ZABAWY Z MISIEM – wycieczka do biblioteki osiedlowej

26.01.2016r.

Zimowa aura sprzyja wesołym zabawom na śniegu. My natomiast skorzystaliśmy z zaproszenia pań do pobliskiej biblioteki osiedlowej, aby wspólnie i miło spędzić czas podczas słuchania książki D. Napp pt. „Pan Brum obchodzi urodziny”. Podczas zajęcia dzieci rozpoznawały i nazywały znane postacie misiów występujących w bajkach, literaturze dziecięcej. Nowym i nieznanym dotychczas bohaterem dla dzieci był miś Brum.

Przedszkolaki obejrzały kolorowe książeczki.

Przeprowadziły wywiad z panią Izoldą Hukałowicz w celu bliższego poznania pracy bibliotekarza.

Na koniec przedszkolaki serdecznie podziękowały za interesującą i pouczającą wizytę.

Pani Izolda Hukałowicz swą postawą i wiedzą na pewno wpłynęła na rozbudzenie czytelnictwa wśród starszaków. Dziękujemy!!!

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z panią bibliotekarką w najbliższym wydaniu  gazetki przedszkolnej „Optymistyczny Przedszkolak”.