Konkursy

Zapraszamy chętne Dzieci i Rodziców do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku pod hasłem: "W domu nie ma nudy".

1. Obejrzyj widowisko, spektakl transmitowane w internecie, wysłuchaj czytanej przez aktorów bajki, „skocz do kina” nie ruszając się z domu i samodzielnie lub z rodziną wykonaj pracę tym zainspirowaną.
2. Format prac i technika – dowolne! Prace mogą być płaskie, przestrzenne, wykonane z dostępnych w domu materiałów. Ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia!
3. Zdjęcie pracy opisane imieniem i nazwiskiem dziecka lub rodziny prosimy przesłać na adres: niemanudy@mdk.bialystok.pl do 30 kwietnia 2020 roku...

Więcej informacji znajduje się w zakładce konkursu:https://mdk.bialystok.pl/index.php/plastyka/2664-wdomuniemanudy

HARMONOGRAM KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Lp.

TEMAT

TERMIN

1.

,,Polska jaką znam” - konkurs plastyczny z udziałem rodziców

XI. 2019

2.

,,Ekologiczny instrument” - konkurs plastyczny

XI/XII. 2019

3.

Przedszkolny turniej wiedzy o Polsce

II. 2020

4.

,,Najpiękniejsza palma” - konkurs plastyczny

IV. 2020

5.

Międzyprzedszkolny  konkurs wiedzy ekologicznej.

IV –V. 2020

6.

„Mój przyjaciel – dzieci różnych narodowości” - konkurs komputerowo- graficzny z udziałem rodziców

V. 2020